Cyberbezpieczna Gmina Książki – zakup mobilnego generatora prądu
2024_BZP 00568500_01 (PDF | 131,52KB)
SWZ (DOC | 338,00KB)
Wersja 1 - Oferta aktualna 29.10.2024 10.35.32 (PDF | 132,71KB)
Załącznik nr 2 do SWZ2 (DOCX | 22,09KB)
Załącznik Nr 3 do SWZ2 (DOCX | 12,69KB)
Załącznik nr 4 do SWZ2 (DOC | 59,50KB)
Załącznik nr 5 do SWZ-1 (DOCX | 20,86KB)
Załącznik nr 6 do SWZ- UMOWA11 (DOCX | 147,53KB)
Klauzula_informacyjna (PDF | 176,73KB)
Pytania i odpowiedzi 1 (DOC | 279,00KB)
Zmiana odpowiedzi 1 (DOC | 280,00KB)
INFORMACJA O KWOCIE JAKĄ ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA PRZEZNACZYĆ NA SFINANSOWANIE ZAMÓWIENIA (DOC | 27,50KB)
Informacja z sesji otwarcia ofert2 (DOCX | 18,41KB)
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej2 (DOC | 51,00KB)
Metryczka
-
Wytworzono:29-10-2024przez: Robert Wilczyński
-
Wprowadzono przez:Robert Wilczyński
-
Udostępniono:29-10-2024, 13:06
-
Zmodyfikowano:16-09-2025, 10:13przez: Robert Wilczyński
-
Osoba odpowiedzialna:Robert Wilczyński
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy KsiążkiOdwiedzin: 1296
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:16-09-2025 10:13:29przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:16-09-2025 10:12:23przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:16-09-2025 10:12:18przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:16-09-2025 10:07:30przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:26-11-2024 15:58:15przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:07-11-2024 11:53:48przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:07-11-2024 08:42:33przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:05-11-2024 11:30:24przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:05-11-2024 11:09:06przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:29-10-2024 13:07:03przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:29-10-2024 13:06:50przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:29-10-2024 13:06:37przez: Robert Wilczyński
-
modyfikacja strony:29-10-2024 13:06:10przez: Robert Wilczyński